Absolwentki naszej szkoły w rolach głównych

Utworzono dnia 08.11.2021

W dniu 04.11.2021 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych.

W zawodach brały udział zespoły z LO Słupca, ZSE Słupca, ZSZ Słupca oraz ZSOiZ z Zagórowa. Mistrzem powiatu została drużyna ZSOiZ w Zagórowie, drugie miejsce LO Słupca, trzecie- ZSE Słupca i czwarte- ZSZ Słupca.

W zwycięskiej drużynie grała Olga Tomaszewska, w zespole LO Słupca grała Katarzyna Łukasiewicz, natomiast w SZE Słupca- Aleksandra Borowska. Wszystkie nasze dziewczyny należały do najlepszych zawodniczek w swoich zespołach. Wiele interwencji Oli Borowskiej w bramce wzbudziły podziw i entuzjazm kibiców i opiekunów zespołu.

Należy dodać, ze wszystkie wymienione uczennice zdobyły dla naszej szkoły Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych absolwentek.

red.: MŻ