"Białe góry" zdobyte przez naszych dzielnych wędrowców

Utworzono dnia 13.06.2022

W dniu 12 czerwca odbył się długo wyczekiwany Rajd pieszy w pięknych okolicznościach przyrody Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Wśród zadań na kolejnych punktach kontrolnych znalazły się łamigłówki dla dorosłych jak i dla dzieci. Obok zadań sprawnościowych nie zabrakło pytań z historii, geografii, przyrody, o ruchu drogowym a dzieci mogły wykazać się pomysłowością na punkcie kontrolnym zdominowanym przez bajki. Najważniejsza była jednak dobra zabawa i odrobina rywalizacji, które doprowadziły uczestników do mety wyprawy, gdzie czekał zasłużony odpoczynek, regenerujący posiłek oraz rozdanie nagród.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tym dużym i małym za zaangażowanie, śmiech i dobrą zabawę mimo upału.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania naszej zabawy:

- pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzykowie,

- druhom strażakom OSP w Pietrzykowie,

- członkiniom SSKGW w Pietrzykowie oraz KGW w Pietrzykowie Kolonii,

- Radzie Rodziców przy ZS-P w Pietrzykowie,

- PHU Antkowiak Oskar AGD RTV Września.

Pogoda i humory dopisywały

Utworzono dnia 13.06.2022, 09:12