Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie na pierwszoklasistę

Utworzono dnia 15.10.2019

15 października 2019 roku odbyła się w szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a zarazem ślubowanie i pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Dzieci z klasy pierwszej przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów wierszy i piosenek. Pierwszoklasiści w odświętnych strojach i w biretach na głowie zaprezentowali swoje talenty i w ten sposób oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.

Rodzice oraz wszyscy zaproszeni goście nagrodzili młodych wykonawców gromkimi brawami.

Kolejnym punktem uroczystości były występy i życzenia skierowane w kierunku nauczycieli

i wszystkich pracowników szkoły, którzy obchodzili swoje święto. Całe Grono Pedagogiczne

i wszyscy pracownicy szkoły otrzymali symboliczne upominki: kwiat róży i czekoladki.

Życzenia wszystkim nauczycielom, a także pierwszoklasistom złożyli także przedstawiciele Rady Rodziców, Rady Miejskiej w Pyzdrach z Panią Justyną Sosnowską na czele, Urzędu Miejskiego w Pyzdrach- Panią Grażyną Juszczak oraz Pani Dyrektor Dorota Kurek.

red. NW rec. AU

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę

Utworzono dnia 15.10.2019, 20:29