Dziś święto każdego dziecka

Utworzono dnia 01.06.2021

Święto wszystkich Dzieci

01 czerwca 2021r. dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły swoje długo wyczekiwane święto. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano wiele sportowych atrakcji. Wychowawczynie grup przedszkolnych zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Świętowanie rozpoczęło się od przeprowadzenia konkurencji sportowych, które ze względu na warunki atmosferyczne zostały przeprowadzone na sali gimnastycznej. Wychowankowie oddziału przedszkolnego wzięli udział w następujących konkurencjach:

- spacer z jajkiem,

- przeciąganie liny,

- kozłowanie piłki.

Oprócz konkurencji sportowych, dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach z chustą animacyjną Klanza. Po zakończeniu wszystkich zabaw sportowych, dzieci otrzymały słodkości, które konsumowały z ogromną przyjemnością. Również rodzice z okazji Dnia Dziecka przygotowali drobne upominki dla milusińskich. Wychowankowie byli zadowoleni i mimo zmęczenia, chętnie brali udział w dalszej części zajęć. Wspaniale było patrzeć na radosne i uśmiechnięte buzie wszystkich dzieci.

red. NW rec. ND

Również uczniowie klas I-VIII na sportowo obchodzili Dzień Dziecka. Były konkurencje zręcznościowe, przeciąganie liny, sztafety oraz międzyklasowy mecz piłki ręcznej. Dzień pełen zabawy połączonej ze zdrową rywalizacją na świeżym powietrzu zakończył się wspólną konsumpcją lodów i orzeźwiających napojów, które zostały ufundowane z funduszu sołeckiego wsi Pietrzyków- za co serdecznie dziękujemy.

GALERIE:

Zmagania sportowe uczniów klas IV-VIII