Gminne eliminacje OTWP w naszym sukcesem

Utworzono dnia 11.04.2022
W dniu 11 kwietnia b.r. w CKSiP w Pyzdrach odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Uczniowie naszej szkoły pod okiem Pani Jolanty Górskiej przygotowali się do Turnieju. Młodzież bardzo chętnie wzięła udział w etapie szkolnym, gdzie wyłoniono po trzech przedstawicieli z dwóch grup wiekowych (Wiktoria Król, Majka Biernacka, Adam Staszak, Piotr Mrowiński, Sebastian Stefański oraz Jakub Król).
OTWP składa się z części pisemnej, po czym piątka najlepszych uczestników przechodzi do etapu ustnego, a następnie zostaje wyłoniona trójka reprezentantów na etap powiatowy.
Jest nam bardzo miło poinformować, że dwoje uczniów zakwalifikowało się do etapu powiatowego są to:
Adam Staszak oraz Wiktoria Król.
Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Turnieju Wiedzy Pożarniczej gratulujemy udziału oraz uzyskanych wyników. Brawo!!

red. JG

OTWP- etap gminny