Już powitaliśmy wiosnę w kolorowych skarpetkach!!

Utworzono dnia 19.03.2021

„Wiosna- ach to Ty”

Nadeszła nasza upragniona wiosna, najpiękniejsza pora roku, w której wszystko budzi się do życia.

Uczniowie klas I-III postanowili przywitać wiosnę w swoich klasach przedstawiając jej piękne oblicze i tym akcentem pożegnać zimę. Nasi pierwszoklasiści wyklejali wiosnę kolorowym papierem. Klasa II malowała farbami wiosenną łąkę i „Panią wiosnę” natomiast klasa III zrobiła wiosenne kukiełki. Wszystkie prace były kolorowe i radosne, a nasi uczniowie bardzo zadowoleni.

21 marca obchodzimy również Światowy Dzień Zespołu Downa tzw. „Dzień kolorowej skarpetki” . Nasi uczniowie w tym roku włączyli się do akcji, założyli kolorowe skarpetki na znak solidarności z osobami z zespołem Downa. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że dzień był bardzo udany i pomimo, iż za oknem padał śnieg w naszych sercach zagościła wiosna.

GALERIE:

Kolorowa wiosna w klasie III