Już w poniedziałek ruszają półkolonie

Utworzono dnia 04.07.2020

Już w poniedziałek 6 lipca rozpoczynają się w naszej szkole półkolonie letnie. Jak co roku oferta wycieczek jest urozmaicona i każde chętne dziecko znajdzie coś dla siebie.

Dzieci mają okazję wyjechać do ZOO Safari w Borysewie i edukacyjno-rozrywkowego DELI Parku w miejscowości Trzebaw k. Poznania. Całodniowa wycieczka do Poznania umożliwi zwiedzanie stadionu Poznań oraz "Rogalowego Muzeum". Między pełnymi atrakcji i wrażeń wyjazdami, dzieci będą mogły rozruszać się podczas zajęć tanecznych, wziać udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych w szkole.

Tegoroczne półkolonie odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, którego wytyczne opublikowało MEN: https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz?fbclid=IwAR0Ce2_wg0-UsDSuXGb2t43atLe_syMbGcrN32viZEEcWYe2uRKA90nG6EA