Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pietrzykowie

Klasa I rozpoczęła okres mikołajkowy

Utworzono dnia 06.12.2019

KLASOWE MIKOŁAJKI W KLASIE I

05 grudnia br. czekał wychowanków naszej klasy kolejny dzień wrażeń . Tym razem odwiedził nas pomocnik Świętego Mikołaja, przede wszystkim z szerokim uśmiechem oraz mnóstwem prezentów dla uczniów, co dowodzi że dzieci były grzeczne i zasłużyły na drobne upominki. Mały pomocnik wręczył wszystkim podarunki przy pięknie wystrojonej choince, którą dzieci ubierały specjalnie na tę okazję. Radości nie było końca. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dzieci otrzymały dla całej klasy gry edukacyjne, dzięki którym będą mogły zdobywać wiedzę poprzez zabawę. Dziewczynką pomocnik Mikołaja wręczył notesy gdzie będą mogły zapisywać swoje sekrety a chłopcom karty do gry Spider-Men. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku i rozpakowania wszystkich prezentów.

Wszyscy uczniowie zgodnie stwierdzili, że był to dzień pełen niespodzianek i nie mogą się doczekać kolejnych Mikołajek.

Red. AU rec. NW

Klasowe mikołajki w klasie I

Utworzono dnia 06.12.2019, 09:35

PRZEKAŻ SWÓJ 1% NA "NASZĄ SZKOŁĘ"