Mikołajkowe wyjazdy do kina uczniów klas I-III oraz IV-VIII

Utworzono dnia 10.12.2021

MIKOŁAJKOWE WYJAZDY DO KINA

W dniu 9 grudnia 2021 roku uczniowie klas IV – VIII udali się do Kina Trójka we Wrześni. Obejrzeli tam film pt. ,,Wilk, lew i ja”. Był to film przygodowy, opowiadający o dziewczynie, która zaopiekowała się młodym wilkiem oraz młodym lwiątkiem. Między całą trójką wykształciła się niezwykła więź, której nikt nie potrafił zrozumieć. Dziewczyna udowodniła wszystkim, że człowiek może się zaprzyjaźnić ze zwierzętami oraz że wilk i lew mogą być dla siebie jak bracia. Uczniowie stwierdzili, że warto było obejrzeć powyższy film.

Natomiast 10 grudnia 2021 r. uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się do kina w Zagórowie na film familijny pt. „Clifford. Wielki czerwony pies”. Clifford to mały, czerwony szczeniaczek, który za sprawą miłości, jaką obdarza go dziewczynka o imieniu Emily rośnie do gigantycznych rozmiarów. Nasi bohaterowie muszą przejść długą i niebezpieczną drogę, aby inni zrozumieli, jaka silna więź ich połączyła. To niezwykła przygoda, podczas której Clifford uczy świat jak kochać. Jest to również film dla całej rodziny, w którym nie brakuje zabawnych akcentów. Przekonajcie się sami!

red. AB, KB rec. NW, AB

Mikołajkowe seanse