Prośba o wsparcie naszych strażaków

Utworzono dnia 28.06.2019

Pietrzyków , dnia 20.06.2019r.

A P E L – P R O Ś B A

Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Pietrzykowie

Zarząd OSP Pietrzyków zwraca się z uprzejmą prośbą do członków naszej jednostki , mieszkańców miejscowości Pietrzyków, Pietrzyków Kolonia , Ksawerów, Rataj oraz wszystkich sympatyków , zwolenników strażaków ochotników o wsparcie finansowe naszej jednostki na zakup nowego pojazdu pożarniczego typu średni 4x4 uterenowiony . Obecnie użytkowany samochód średni marki Star 244 w tym roku kończy 40 lat użytkowania i nie gwarantuje już właściwego działania ze względu na zużycie i bardzo zły stan techniczny .

Na zakup nowego samochodu pożarniczego otrzymamy dotacje w wysokości 730 tys. zł, wartość samochodu wynosić będzie 760 tys. zł. Jak wynika z wymienionych kwot wkład naszej jednostki będzie wynosił 30 tys. zł. Wobec czego prosimy o wsparcie finansowe, wpłacając dowolne kwoty na konto naszej jednostki nr 14 96810002 3300 0592 0117 6880 prowadzonego przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni o/ Pyzdry lub w gotówce przekazując Prezesowi Wojciech Tomaszewski lub V-ce Prezesowi Gerard Górski.

Zapewniamy , że każda wpłacona złotówka na przedmiotowy cel zostanie zaewidencjonowana w naszej KRONICE oraz według życzenia zostanie również wpisany darczyńca. Ponadto, zobowiązujemy się do prawa wybrania imienia-nazwy dla nowego pojazdu przez darczyńcę, który złoży najwyższą kwotę . Zastrzegamy jednak wyrażenia naszej opinii.

Planowany zakup i odbiór nowego pojazdu pożarniczego nastąpi w okresie lipiec - październik 2019r.

Ze strażackim pozdrowieniem

Prezes OSP Pietrzyków