Relaks na Tropical Islands pod Berlinem

Utworzono dnia 04.07.2019

W środę 03 lipca grupa młodzieży szkolnej wraz z rodzicami, opiekunami wybrała się na tropikalną wyspę do Krausnick koło Berlina. Przez cały dzień wszyscy mogli odkrywać tajemnice niepowtarzalnego ekosystemu lasów równikowych. Na każdego, bez względu na grupę wiekową do której należał, czekało mnóstwo atrakcji. Był relaks na plaży Morza Południowego i spacer po Tropikalnej Wiosce oraz podziwianie budowli wzorowanych na architekturze dalekiego kraju. Można było także wypocząć na Lagunie z jacuzzi, wodospadami czy zjeżdżalniami. Najmłodsi nasi urlopowicze wspaniale się bawili w strefie zabaw z basenem z piłeczkami i innymi atrakcjami dla dzieci. Zwiedziliśmy też Amazonię, czyli część kompleksu położoną poza halą, gdzie na starszych uczestników wycieczki czekała „Dzika rzeka” z ciepłą wodą o wartkim nurcie.

Wrażeń było co niemiara. Ten wyjazd na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Red. MW

Tropical-na wyspa zachwyca