Sportowa passa trwa!

Utworzono dnia 21.02.2020

20 lutego 2020 r. na hali sportowej w Pyzdrach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Piłce Ręcznej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę zajęli drugie miejsce, przegrywając dość pechowo z drużyną z Miłosławia. Mimo, iż chłopcy znacznie ustępowali przeciwnikom warunkami fizycznymi, jednak wola walki i chęć zwycięstwa przyczyniły się do niespodziewanego sukcesu.

Należy również wspomnieć o wywalczonym czwartym miejscu naszej drużyny chłopców z klas VII, VIII w Mistrzostwach powiatu wrzesińskiego w piłce ręcznej chłopców, które odbyły się 19 lutego 2020 r. w Miłosławiu. Mimo, iż nasza szkoła jest mała i posiada niewielką liczbę uczniów ją reprezentujących, potrafi z powodzeniem nawiązać  rywalizację z drużynami, które trenują na profesjonalnych halach sportowych. Mamy nadzieję, że te wyniki będą zachętą do dalszej pracy.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Mrowiński, Sebastian Stefański, Norbert Hyży, Jakub Król, Wojciech Król, Nikodem Kurlapski, Rafał Kruk, Szymon Maciejewski, Kevin Pieszak.

Klasyfikacja końcowa
I SP Miłosław
II NSP Pietrzyków
III SP Bieganowo
IV SP Orzechowo
V SP Pyzdry

Zwycięzcy Turnieju Powiatowego czyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłosławiu będą reprezentować powiat wrzesiński na zawodach rejonowych. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

red.: MŻ

Kolejny sukces!! Brawo!