STOP uzależnieniom!

Utworzono dnia 01.06.2022
We wtorek 31 maja odbyły się w naszej szkole zajęcia w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej "STOP uzależnieniom". Grupa zerówka rozmawiała o uzależnieniach behawioralnych. Uczniowie szkoły brali udział w zajęciach warsztatowych: układali hasło antyalkoholowe i tworzyli plakaty. Później odbyła się gra terenowa, podczas której uczniowie utrwalili swoją wiedzę o uzależnieniach: rozwiązywali krzyżówkę, pisali receptę na życie bez używek i tłumaczyli słówka angielskie.
Klasy IV-VIII brały udział w spotkaniach z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Pyzdrach oraz strażakami OSP w Pietrzykowie których tematem przewodnim były uzależnienia behawioralne, ich następstwa oraz formy pomocy w grupie rówieśniczej.
To były ciekawe zajęcia i doskonała forma integracji klasy.

DZIAŁANIA W RAMACH REALIZACJI ZADANIA GMINNEGO PROGRAMU PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA NARKOMANII - 2022 ROK

Uzależnieniom mówimy NIE!!

Utworzono dnia 03.06.2022, 12:06