Turniej piłki nożnej "Grzybek Cup 2019" w Grzybowie również z naszym udziałem

Utworzono dnia 19.11.2019

W dniu 16 listopada 2019 r. uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pietrzykowie wzięli udział w turnieju piłki nożnej "Grzybek Cup", zorganizowanym w Zespole Szkół Społecznych w Grzybowie wraz ze spoleczno-sportowym Projektem "Pociąg do Futbolu". Ideą turnieju była pomoc w rehabilitacji małego sportowca z Przedszkola "Grzybek" w Kleparzu- Igora Zimnego, który zmaga się z ciężką chorobą. Dzięki zebranym środkom finansowym ze sprzedaży zebranych podczas imprezy nakrętek, Igor będzie mieć szansę na skuteczną tehabilitację. Igor, kopnięciem piłki ze środka boiska, rozpoczął turniej. W zmaganiach piłkarskich udział wzięło 5 zespołów: NSP Pietryków, UKS Kołaczkowo, ZSS Grzybowo, Orły z Wszemborza oraz Drużyna Projektu "Pociąg do Futbolu". Nasza drużyna chłopców zdobyła I miejsce pokonując wszystkie pozostałe zespoły. Każdy uczestnik rozgrywek otrzymał medal i dyplom a zwycięskie drużyny- puchar. Najlepszym zawodnikiem z naszej zespołu okazał się Piotr Mrowiński- uczeń klasy VI.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZSS w Grzybowie p. Marioli Zalepa za zaproszenie do udziału w turnieju, bardzo dobre jego przygotowanie oraz sympatyczną atmosferę.

red. MŻ

Zmagania piłkarskie i pomoc dla Igorka

Utworzono dnia 19.11.2019, 11:59