Uczniowie klas I-III zawitali "W krainie Króla Lwa".

Utworzono dnia 17.12.2019

16 grudnia br. uczniowie klas I, II i III Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pietrzykowie wraz z wychowawcami i opiekunem wybrali się do Wrześni, gdzie obejrzeli spektakl teatralny pt.: „W krainie Króla Lwa” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Spektakl, oparty na motywach animowanego filmu „Król Lew”, przeniósł dzieci w świat afrykańskiej sawanny i etnicznych rytmów. Egzotyczne maski, kostiumy, gra świateł, żywiołowe piosenki, a także ogromna dawka humoru, który idealnie równoważył pewne elementy grozy sprawiły u dzieci zachwyt i możliwość bezpiecznego przeżywania rozmaitych emocji. Przepięknie przedstawiona historia opowiadała o przyjaźni i miłości, które potrafią pokonać, a nawet zmienić złe zamiary i postawę bohatera. Nasi uczniowie śmiali się, klaskali, tańczyli razem z aktorami, a ze spektaklu wyszli bardzo zadowoleni.

Red. AU rec. NW

"W krainie Króla Lwa"- fotorelacja