Upominki na Dzień Dziecka

Utworzono dnia 01.06.2020

Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach przy wsparciu Burmistrza Pyzdr co roku organizowało imprezę z okazji Dnia Dziecka. Niestety w tym roku pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i niestety impreza się nie odbędzie. Jednak włodarz naszej gminy znalazł alternatywę. Zobaczcie sami, co to takiego.

Specjalnie dla Was – kochane dzieci – przygotowano upominki związane z miastem Pyzdry. Są to malowanki oraz karty do gry – w wersji ,,piotrusiowej'' i pokerowej. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają. Otrzymacie je przy najbliższej okazji oddawania książek do biblioteki szkolnej.

Wszystkim dzieciom już dziś życzymy zdrowia i nieustającej radości! Niech Wasze dzieciństwo będzie jak najlepsze i trwa jak najdłużej!

Urząd Miejski w Pyzdrach