Wakacyjny Kalejdoskop- dzień trzeci na "Zanzibarze"

Utworzono dnia 30.06.2021

30 czerwca 2021 roku - trzeci dzień półkolonii „Wakacyjny Kalejdoskop” rozpoczął się wcześnie rano, gdyż czekała nas długa podróż do największego w Europie Parku Wodnego „Suntango” we Wręczy pod Warszawą.

Podróż upłynęła bardzo szybko i kiedy dotarliśmy na miejsce - oczom naszym ukazał się długo oczekiwany widok Parku Wodnego „Suntango”.

W Parku Wodnym czekało na Nas wiele atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród egzotycznych roślin mogliśmy skorzystać z basenów, rzeki przygód i zjeżdżalni. Na zewnątrz znajdowały się zjeżdżalnie dla najmłodszych, rwąca rzeka, jacuzzi. W głównym basenie można było poczuć się jak nad oceanem, kiedy nagle pojawiały się wysokie fale, które uderzały o brzeg. Odważni mogli zmierzyć się z licznymi, o różnej trudności i długości, zjeżdżalniami. Można było przepłynąć na pontonach rzeką przygód przez jaskinię piratów.

Atrakcje Parku Wodnego wciągnęły wszystkich i czas spędzony tam minął bardzo szybko. Trzeba było wracać do domu. Jeszcze wspólna „fotka” na pamiątkę pobytu i wyjeżdżamy.

Po drodze zjedliśmy pyszny obiad w „Oberży pod Złotym Prosiakiem”, następnie zmęczeni i z miłymi wspomnieniami wróciliśmy do Pietrzykowa.

red. MP

Super zabawa