Wyjazd uczniów klas IV-VI do CK Zamek w Poznaniu.

Utworzono dnia 04.12.2019

3 grudnia 2019 r. uczniowie klas IV –VI wraz z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej w Górnych Grądach wyruszyliśmy do Centrum Kultury Zamek w Poznaniu na film.: „Nie boję się krokodyla i inne filmy animowane”. Wyjazd został ufundowany przez PKO Bank Polski we Wrześni dla członków Szkolnej Kasy Oszczędnościowej w ramach akcji – Ale oszczędności!.

Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały sześć krótkometrażowych bajek: „Księżniczka Uho”, „Po deszczu”, „Nie boję się krokodyla”, „Agatka i motyl”, „Biała wrona”, „Ciastko przyjaźni”. Każdy film, to osobna opowieść o miłości, przyjaźni, tolerancji i odwadze głównych bohaterów.

Po seansie filmowym udaliśmy się w drogę powrotną, w czasie której był krótki przystanek na posiłek w Mc Donald s. Wszyscy najedzeni i w bardzo dobrych humorach wrócili do domu.

Red. MP

Bajka animowana dla każdego