Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w czasie pandemii

Utworzono dnia 26.06.2020

26 czerwca wychowankowie Niepublicznego Przedszkola w Pietrzykowie oraz uczniowie i absolwencji Niepublicznej Szkoły Postawowej w Pietrzykowie kończą rok szkolny 2019/2020 i rozpoczynają upragnione wakacje. Pandemia koronawirusa spowodowała, że obecny rok szkolny był wyjątkowy dla  naszych dzieci. Przez ostatnich kilka miesięcy uczniowie zamiast w szkolnych ławkach, zasiadali przed monitorami komputerów i w ten sposób kontynuowali naukę oraz zaliczali kolejne przedmioty w ramach tzw. zdalnej szkoły albo kształcenia online. Był to niełatwy czas, do którego nie byliśmy przygotowani i z którym przyszło się nam zmierzyć z dnia na dzień.

Dziękuję dzieciom, nauczycielom i rodzicom za wysiłek i współpracę w tym wyjątkowym roku szkolnym. Życzę, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bądźcie uważni i dbajcie o swoje bezpieczeństwo, abyśmy mogli cali i zdrowi wrócić do szkoły już we wrześniu.

Drodzy Absolwenci naszej szkoły: Nikola, Aleksandra, Kinga, Amelia, Martyna, Magdalena, Wiktor i Kacper!

Wierzę, że dokonacie właściwych wyborów i dostaniecie się do swoich wymarzonych szkół i klas. Z pewnością poznacie nowych przyjaciół i nauczycieli, ale mam też nadzieję, że czasem wspomnicie o naszej szkole.

mgr Dorota Kurek

Pożegnania nadszedł czas