Zdalne konsultacje pedagogiczne

Utworzono dnia 25.03.2020

Drodzy Rodzice!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno - wychowawczych chciałabym żeby wiedzieli Państwo, że konsultacje i wszelkie porady pedagogiczne odbywać się będą w trybie zdalnym. Bardzo chętnie udzielę też wsparcia wszystkim zainteresowanym osobom.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN od 25 marca do 10 kwietnia br. nauczanie zdalne stało się obowiązkowe.

Niewątpliwie sytuacja ta stała się dla nas wszystkich bardzo trudna, wymagająca wiele cierpliwości i wytrwałości, ale wierzę, że sprostamy wszystkim zadaniom, które zostały przed nami postawione.

Szanowni Rodzice, musimy pamiętać o tym, że ta nowa sytuacja jest też bardzo trudna dla naszych dzieci. Dlatego też musimy zrobić wszystko, by nasze dzieci czuły się komfortowo, bezpiecznie, starajmy się poświęcić im dużo uwagi, rozmawiajmy z nimi, próbujmy tłumaczyć im zaistniałą sytuacje, bądźmy w tym czasie razem z nimi, doceniajmy ich wkład włożony w daną pracę.

Proszę pamiętać, że jako pedagog szkolny jestem do Państwa dyspozycji.

Serdecznie Państwa pozdrawiam, życzę także dużo zdrowia.

Natalia Wietecka (pedagog szkolny)

Kontakt mailowy: wieteckanatalia@wp.pl

ZAŁĄCZNIKI:

Organizacja dzieciom warunków do nauki on-line

Utworzono dnia 27.03.2020, 16:08