Nasze dziewczęta najlepsze!!

Utworzono dnia 08.02.2019

Kolejny sukces w rozgrywkach o Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego.

W dniu 07.02.2019 r. do rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego w Mini-Piłce Ręcznej przystąpiły dziewczęta. W tych samych rozgrywkach dzień wcześniej nasi chłopcy zajęli bardzo dobre 2 miejsce, co było dużą niespodzianką. Jeszcze lepiej wypadły dziewczęta reprezentujące naszą Niepubliczną Szkołę Podstawową, które wygrały cały turniej zajmując tym samym 1 miejsce. Tego nikt się nie spodziewał, ponieważ za faworytów uchodziły drużyny z Kołaczkowa i Miłosławia. Jednak podobnie jak chłopcy, nasze dziewczęta pokazały charakter i wolę walki. Wygrały kolejne mecze z drużyną dziewcząt z Miłosławia, Kołaczkowa i Chwalibogowa oraz zremisowały w meczu z reprezentacją Szkoły Podstawowej  z Pyzdr. Wynik ten jest wielkim sukcesem naszych dziewcząt, które podobnie jak chłopcy, były może i najmniejsze na boisku, ale wielkie sercem!!

W skład naszej drużyny wchodziły: Martyna Maciejewska, Kinga Hyża, Nikola Bączkiewicz, Aleksandra Borowska, Martyna Bernat, Klaudia Łukasiewicz, Joanna Błaszczyk, Patrycja Kubat, Julia Kierzek oraz opiekun drużyny p. Michał Żakowski.

Wielkie gratulacje!!!!

red.: MŻ, rec.: AJ