Wyniki konkursu ,,Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej – Polscy medycy w świecie”

Utworzono dnia 25.05.2021

WYNIKI KONKURSU

W miesiącu kwietniu upłynął termin składania prac konkursowych ,,Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej – Polscy medycy w świecie”. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział czworo uczniów: Bartosz Klimas (kl. III), Maja Biernacka (kl. IV), Oliwia Wolnicka (kl. VI) i Martyna Bernat (kl. VIII). Opiekunem konkursu była Pani Katarzyna Bednarek.

21 maja ogłoszono wyniki i uczennica klasy IV – Maja Biernacka zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!!! Dodać należy, że konkurs zorganizowany był przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu i swoim zasięgiem obejmował całe województwo wielkopolskie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Mai Biernackiej zajęcia III miejsca oraz wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Jak widać było warto. Można przez to pogłębić swoją wiedzę i zweryfikować swoją twórczość, a niekiedy zdobyć ciekawe nagrody.

red. KB rec. AB