Kartki dla Ziemi

Utworzono dnia 23.04.2021

Dzień Ziemi”

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. To najbardziej popularne święto ekologiczne na całym świecie. W tym dniu w sposób szczególny pamiętamy o naszej planecie i o wszystkim, co czyni ją piękną. To my jako członkowie społeczeństwa musimy o nią zadbać. W tym roku ze względu na panującą pandemią nie możemy obchodzić tego święta w szkole, ale możemy za pomocą prac plastyczno-technicznych pokazać „Ziemi”, że o niej pamiętamy. W związku z tym uczniowie klasy 1 i 2 wykonali okolicznościowe kartki dla „Ziemi” w dniu jej święta. Natomiast klasa 3 przygotowała prace pt.„Ziemia z gazety”. Dzięki tym pracom uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat naszej planety oraz uświadomili sobie, że „to my jesteśmy za nią odpowiedzialni”.

red. AB, rec. KB

.

GALERIE:

Ziemia z gazet w wykonaniu uczniów klasy III

Kartka dla Ziemi