Prace konkursowe gotowe- czekamy na wyniki

Utworzono dnia 07.04.2021

KONKURS

W marcu w naszej szkole ogłoszony został konkurs pt. ,,Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”. Tegoroczny konkurs był wyrazem szczególnego uznania dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, sanitariuszy, diagnostów i wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy codziennie, narażając swoje zdrowie, stają na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Celem konkursu było przedstawienie sukcesów Polaków, których pionierskie badania, odkrycia naukowe, nowatorskie metody leczenia oraz przeprowadzone zabiegi i operacje wpłynęły na kształt dzisiejszej medycyny.

W konkursie, który był podzielony na kategorie wiekowe wzięły udział 4 osoby. Bardzo dobrze poradziły one sobie z zadaniem konkursowym. W kategorii I (klasy I - III) udział wziął Bartosz Klimas. Natomiast w kategorii II (klasy IV – VIII) udział wzięły: Maja Biernacka, Oliwia Wolnicka oraz Martyna Bernat. Prace konkursowe zostały przesłane przez Panią Katarzynę Bednarek do Publicznej Biblioteki Pedagogicznej we Wrześni. Osobom, które wzięły udział w konkursie serdecznie dziękujemy. A teraz pozostaje nam tylko czekać na rozstrzygnięcie konkursu.

red. KB rec. AB

Prace konkursowe