Ruszyły półkolonie- pierwszy dzień pełen wrażeń

Utworzono dnia 28.06.2021

Początek półkolonii w Pietrzykowie

28 czerwca 2021 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pietrzykowie rozpoczęły się letnie półkolonie pod hasłem „Wakacyjny kalejdoskop”. Po zabawach zapoznawczych i śniadaniu, wychowankowie oraz uczniowie wraz opiekunami udali się do Centrum Zabaw „Frajda” w Koninie. Na dzieci czekało wiele atrakcji: podwieszany park linowy, labirynty z przeszkodami, park trampolin, dmuchańce, obrotowe drzewko-karuzela, zjeżdżalnie oraz basen z kulkami. Wizyta w Centrum Zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale stanowiła także okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Po opuszczeniu centrum, uczniowie i wychowankowie udali się na posiłek do McDonald’s. Następnie zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do Pietrzykowa.

red. AB, rec. NW

Wesoła sala zabaw "Fantazja" w Koninie