Świetna zabawa i edukacja podczas trzeciego dnia półkolonii

Utworzono dnia 08.07.2020

Super zabawa w Deli Parku

08 lipca 2020 roku uczestnicy półkolonii letnich wybrali się na wycieczkę do parku edukacji i rozrywki Deli Park w Trzebawiu, gdzie czekało na nich wiele ciekawych atrakcji.

Korzystając z okazji i możliwości zwiedzenia nowego miejsca, ruszyliśmy w niesamowity spacer po parku. Każdy z uczestników wyprawy niezależnie od wieku mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Uczestnicy bardzo chętnie przemierzali park w poszukiwaniu nowych niespodzianek.

Atrakcje w Deli Parku zostały podzielone na sektory. W pierwszym sektorze podziwialiśmy miniatury najbardziej znanych budowli świata. W sektorze drugim zobaczyliśmy różne gatunki zwierząt oraz ekspozycję gigantycznych owadów. W sektorze trzecim znajdowała się Podniebna Eko- wioska. Dzięki drewnianym i linowym konstrukcjom umieszczonym na różnych poziomach, zwiedzający mieli możliwość poznania poszczególnych partii lasu od podszytu aż po koronę drzew. Dzieci bardzo chętnie przyglądały się krajobrazowi, który wyróżniał się pod względem różnorodnej roślinności i niewątpliwie umilał czas pobytu naszej grupy na terenie obiektu.

Po aktywnym zwiedzaniu i korzystaniu z atrakcji obiektu, dzieci wraz z opiekunami zjedli obiad i udali się do strefy zabawy i relaksu. Dzieci bardzo chętnie bawiły się na placu zabaw, skakały na dmuchańcach i zjeżdżały na zjeżdżalniach.

Po zakończonej wycieczce uczestnicy półkolonii zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do Pietrzykowa.

red. NW rec. ND

Deli Park widziany z bliska