Zapraszamy do konkursu "WAŻNE...NAJWAŻNIEJSZE"

Utworzono dnia 15.03.2021

KONKURS!!! „WAŻNE… NAJWAŻNIEJSZE”

Jesteśmy różni. Mamy inne potrzeby i marzenia. Dążymy do różnych celów. Każdy z nas inaczej spędza wolny czas. W czasie pandemii wielu rzeczy zostaliśmy pozbawieni. Może to sprawiło, że zrozumieliśmy co jest dla nas najważniejsze? A może już to wiedzieliśmy? Przedstaw swoją pracą: co dla Ciebie jest ważne… najważniejsze.
1. W roku szkolnym 2020/2021 Wielki Test Edukacyjny „ŚWIAT i JA” przeprowadzany jest w czterech kategoriach wiekowych:
KAT. 1– uczniowie klas I-III szkół podstawowych,

KAT. 2– uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych,

KAT. 3– uczniowie klas VII - VIII szkół podstawowych,

KAT. 4 – uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.
2. W Wielkim Teście Edukacyjnym uczeń może wykonać pracę w jednej lub w obu wymienionych poniżej kategoriach prac konkursowych:
- praca plastyczna(KAT. 1-4)np.: praca malarska, rysunek, kolaż, plakat, wyklejanka, zestaw fotografii (format od A5 do A3)
- praca pisemna(KAT. 3-4)np.: praca albumowa, sprawozdanie, reportaż, opowiadanie, wiersz itp. (format A4).
Prawo uczestnictwa mają uczniowie, za których dokonana zostanie wpłata w wysokości 10,00 zł od osoby. Jeśli ten sam uczeń wykonuje pracę w obu wymienionych kategoriach opłata wynosi 15 zł za obie kategorie prac konkursowych. Wpłaty mogą pochodzić m.in. od osób prywatnych (nauczycieli, opiekunów, rodziców), Komitetów Rodzicielskich, Dyrekcji Szkół.

PRACE NALEŻY SKŁADAĆ DO 10 KWIETNIA 2021r. Prace konkursowe należy dostarczyć do Pani Marty Szymaniak lub Pani Natalii Defitowskiej