Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pietrzykowie

PRZEKAŻ 1,5% NA "NASZĄ SZKOŁĘ"

Chłopcy na podium

Utworzono dnia 07.03.2023

W dniu 3 marca na hali sportowej w Pyzdrach mial miejsce finał rozgrywek powiatowych w piłce ręcznej chłopców "Igrzyska Młodzieży Szkolnej". W zawodach udział wzięło 6 zespołów: SP Kołaczkowo, SP Chwalibogowo, NSP Pietrzyków, SP Kaczanowo, SP Pyzdry- gospodarz zawodów i SP Miłosław. Po rozgrywkach w grupie nasi chłopcy zajęli I miejsce, ale w walce o półfinał ulegli SP Kaczanowo 4:7. W Walce o brązowy medal nasza drużyna pokonała SP Chwalibogowo 7:5. Tym bardziej cieszy ta wygrana, ponieważ w grupie nasi chłopcy przegrali z drużyną z Chwalibogowa. Ostatecznie zajęliśmy III miejsce, a zwycięzcą zawodów okazała się drużyna SP Kaczanowo.

W skład naszego zespołu wchodzili: Wojciech Król, Rafał Kruk, Przemysław Kruk, Kevin Pieszak, Nikodem Kurlapski, Szymon Maciejewski, Filip Majchrzak, Mateusz Jankowski.