Mamy złoto!!

Utworzono dnia 07.03.2023

6 marca na hali sportowej w Miłosławiu odbył się finał mistrzostw powiatu wrzesińskiego w mini-piłce ręcznej dziewcząt "Igrzyska Dzieci". W zawodach udział wzięły dryżyny: SP Kaczanowo, SP Kołaczkowo, SP MIłosław- gospodarze zawodów, NSP Pietrzyków.

Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze: z SP Kaczanowo 10:0, z SP Kołaczkowo 7:4, z SP Miłosław 6:5. warto dodać, że w ubiegłym roku z tym samym zespołem z Miłosławia wysoko przegraliśmy, wiec tym bardziej cieszymy się z udanego rewanżu.

Drużyna NSP Pietrzyków bedzie reprezentować powiat wrzesiński na zawodach rejonowych, które prawdopodobnie odbędą się w Gnieźnie.

Nasze złote medalistki: Zofia Mietlicka, Klara Łukasiewicz, Maja Biernacka, Maja Majchrzak, Majka Górska, Weronika Kominek, Laura Dropińska, Wiktoria Król, Katarzyna Bernat, Amelia Pijacka.

Sportowe zmagania drużyny dziewcząt

Utworzono dnia 07.03.2023, 10:08